1151907
Kimmo Kaivanto
(1932-2012)

KIMMO KAIVANTO, "EN STOR BETA".

Diptyk. Sign. -83. Olja och akryl på duk 260x195 + 260x24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B600
Övrigt

Utförd 1983.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

520
5 586
582
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
2 maj 1:29
520 EUR
24 apr 21:22
500 EUR