JOHAN ÅKERBLAD, SPEGEL, gustaviansk, signerad IÅ, Stockholms hallstämpel 1778.

Förgylld och bronserad. Höjd 122 cm, bredd 48 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 400
27 384
2 496
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
5 maj 2019 15:13
2 400 EUR
4 maj 2019 18:06
2 300 EUR
4 maj 2019 18:06
2 200 EUR
4 maj 2019 18:06
2 100 EUR
25 apr 2019 20:00
2 000 EUR
22 apr 2019 10:59
2 000 EUR
22 apr 2019 10:59
1 950 EUR
22 apr 2019 10:59
1 900 EUR
22 apr 2019 10:59
1 850 EUR
22 apr 2019 10:59
1 800 EUR
22 apr 2019 9:14
1 750 EUR
22 apr 2019 9:14
1 700 EUR
21 apr 2019 18:52
1 650 EUR
21 apr 2019 18:52
1 600 EUR
21 apr 2019 18:52
1 550 EUR
21 apr 2019 18:52
1 500 EUR
21 apr 2019 18:51
1 450 EUR
21 apr 2019 18:51
1 400 EUR
21 apr 2019 18:51
1 350 EUR
21 apr 2019 18:51
1 300 EUR
21 apr 2019 18:38
1 250 EUR
21 apr 2019 18:38
1 200 EUR
19 apr 2019 12:42
1 150 EUR
18 apr 2019 8:56
1 100 EUR
18 apr 2019 0:46
1 050 EUR
17 apr 2019 21:51
1 000 EUR
17 apr 2019 19:26
800 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492