Vasili Timofeev

(Ryssland, 1835-1913)
Vasili Timofeev
(Ryssland, 1835-1913)

VASILI TIMOFEEV, FLICKA OCH GUMMAN.

Otydligt signerad. Olja på duk, 52,5x41 cm.

Proveniens

I ägo av känd konstsamlare sedan senare delen av 1900-talet.

Klubbat pris
1 550
17 562
1 617
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
5 maj 2019 13:01
1 550 EUR
5 maj 2019 13:01
1 500 EUR
5 maj 2019 13:01
1 450 EUR
5 maj 2019 13:01
1 400 EUR
28 apr 2019 9:31
1 250 EUR
28 apr 2019 9:31
1 200 EUR
26 apr 2019 12:02
1 050 EUR
22 apr 2019 20:08
1 000 EUR