TAPIO WIRKKALA, VAS, "Isberg", signerad Tapio Wirkkala 3825.

Slipad kristall. Höjd 19,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor undertill.

Klubbat pris
1 250
14 163
1 304
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (32 bud)
8
13 jun 2019 18:13
1 250 EUR
9
13 jun 2019 18:10
1 200 EUR
8
13 jun 2019 18:07
1 150 EUR
9
13 jun 2019 18:04
1 100 EUR
8
13 jun 2019 18:01
1 050 EUR
13 jun 2019 18:01
1 000 EUR
8
13 jun 2019 18:01
980 EUR
13 jun 2019 18:00
960 EUR
8
13 jun 2019 18:00
940 EUR
13 jun 2019 17:59
920 EUR
8
13 jun 2019 17:59
900 EUR
13 jun 2019 17:59
880 EUR
8
13 jun 2019 17:59
860 EUR
13 jun 2019 17:58
840 EUR
8
13 jun 2019 17:58
820 EUR
13 jun 2019 17:57
800 EUR
8
13 jun 2019 17:57
780 EUR
13 jun 2019 17:46
760 EUR
13 jun 2019 17:46
740 EUR
13 jun 2019 13:45
720 EUR
13 jun 2019 13:45
700 EUR
13 jun 2019 0:20
660 EUR
8 jun 2019 19:47
650 EUR
6 jun 2019 20:58
640 EUR
6 jun 2019 20:58
620 EUR
5 jun 2019 22:30
600 EUR
4 jun 2019 23:30
580 EUR
4 jun 2019 10:48
560 EUR
2 jun 2019 22:31
540 EUR
1 jun 2019 8:46
520 EUR
31 maj 2019 21:51
500 EUR
31 maj 2019 18:03
400 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977