1147921
KAJ FRANCK, figurin, signerad Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö. 1970-tal.

Fågel. Flerfärgat glas. Längd 7cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
922
9 729
1 039
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
8
13 jun 16:32
922 EUR
13 jun 16:32
902 EUR
8
13 jun 16:32
900 EUR
13 jun 16:32
840 EUR
8
13 jun 16:32
820 EUR