1150045
Helena Tynell
(1918-2016)

HELENA TYNELL, VAS, "Norrsken", signerad Helena Tynell, Riihimäen Lasi Oy.

Flerfärgad slipad kristall. Höjd 22,5 cm.

Enstaka repor undertill. Nagg.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
1 000
10 637
1 127
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (23 bud)
13 jun 16:09
1 000 EUR
8
13 jun 16:09
980 EUR
13 jun 16:08
960 EUR
8
13 jun 16:08
940 EUR
12 jun 19:35
920 EUR