Eva Gyldén

(Finland, Född 1885)
Eva Gyldén
(Finland, Född 1885)

EVA GYLDÉN, CAMEER, 3 st, signerade, 1950-tal.

Oinfattade, mått 60 x 50 mm, 53 x 40 mm och 45 x 33 m.

En med hårfin spricka.

Klubbat pris
600
6 762
626
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
13 jun 2019 18:05
600 EUR
2 jun 2019 15:07
500 EUR
2 jun 2019 14:01
200 EUR
1 jun 2019 11:00
100 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor