1156728
Lisa Johansson-Pape
(1907-1989)

LISA JOHANSSON-PAPE, vägglampor ett par, modell 3055, Stockmann Orno 1900-talets mitt.

Mässing. Bär tillverkarens stämpel. Totalhöjd 34 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Ledningarna förnyade. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
820
8 722
924
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 18:53
820 EUR
13 jun 18:48
800 EUR
13 jun 18:06
700 EUR
4 jun 18:13
500 EUR
3 jun 22:19
300 EUR