1157453
Kim Simonsson
(Född 1974)

KIM SIMONSSON, skulptur, porslin, signerad KIM, numrerad 11/30.

Small puddlegirl. Höjd 35 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
3 000
31 910
3 380
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (30 bud)
11
13 jun 17:56
3 000 EUR
12
13 jun 17:56
2 900 EUR
11
13 jun 17:55
2 800 EUR
12
13 jun 17:55
2 700 EUR
11
13 jun 17:54
2 600 EUR