1157454
Kim Simonsson
(Född 1974)

KIM SIMONSSON, skulptur, signerad KIM, numrerad 30/30.

Höjd 39 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
1 505
16 008
1 696
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
13 jun 16:52
1 505 EUR
3 jun 10:15
1 455 EUR
3 jun 10:15
1 405 EUR
3 jun 10:15
1 400 EUR
3 jun 10:14
1 350 EUR