1157873
Rut Bryk
(1916-1999)

RUT BRYK, VÄGGRELIEF, stengods, signerad a tergo Bryk.

Fjäril motiv. 11x11 cm.

Slitage. defekter.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V9
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 000
10 637
1 127
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (29 bud)
13 jun 16:23
1 000 EUR
13 jun 16:23
1 000 EUR
13 jun 16:23
960 EUR
13 jun 16:23
940 EUR
9 jun 15:44
920 EUR