1158021
BORDSLAMPOR, 2 st, modell EV 60, Itsu 1950-tal.

Polerad mässing. Bär tillverkarens stämplar. Höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
490
5 212
552
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (11 bud)
13 jun 17:29
490 EUR
13 jun 17:27
470 EUR
13 jun 17:27
450 EUR
13 jun 17:27
440 EUR
13 jun 17:22
420 EUR