BORDSLAMPOR, 2 st, modell EV 60, Itsu 1950-tal.

Polerad mässing. Bär tillverkarens stämplar. Höjd 35 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Klubbat pris
490
5 449
517
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (11 bud)
13 jun 2019 17:29
490 EUR
13 jun 2019 17:27
470 EUR
13 jun 2019 17:27
450 EUR
13 jun 2019 17:27
440 EUR
13 jun 2019 17:22
420 EUR
13 jun 2019 16:41
400 EUR
13 jun 2019 16:36
360 EUR
13 jun 2019 8:02
340 EUR
9 jun 2019 0:04
320 EUR
3 jun 2019 5:19
300 EUR
2 jun 2019 10:53
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977