1158613
Björn Weckström
(Född 1935)

BJÖRN WECKSTRÖM, HALSSMYCKE, "Akryylihippu", silver, guld nugget, akryl. Lapponia 1980-tal.

Hängets höjd 22 mm. Kedens längd 45 cm. Armked / extralänk medföljer, längd 19 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V40
Nina Westerlund
Stockholm, Helsingfors
Nina Westerlund
Specialist klockor och smycken, gemmolog
+358 50 5772620
+46 (0)737 76 28 54

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
380
4 042
428
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 18:23
380 EUR
13 jun 18:23
360 EUR
13 jun 18:22
340 EUR
13 jun 18:22
320 EUR
11 jun 21:01
300 EUR