Design Möbler
1159364
KAARINA BORG, glasbord, Asko 1960-tal.

Mässingsram med lös glasskiva. Mått 60x60 cm. Höjd 49 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 19 timmar
50
532
56
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
16 jun 21:03
50 EUR
16 jun 18:46
40 EUR
14 jun 15:43
30 EUR