1159368
Voitto Haapalainen

VOITTO HAAPALAINEN, fåtöljer, ett par, "Prisma" Martela 1970-tal.

Grön konstläder. Roterande centralfot. Bär tillverkarens stämpel. Bredd 57 cm. Sitthöjd 43 cm. Total höjd 72 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 050
11 169
1 183
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (39 bud)
13 jun 16:29
1 050 EUR
13 jun 16:26
1 000 EUR
13 jun 16:26
999 EUR
13 jun 16:26
970 EUR
13 jun 16:26
950 EUR