Voitto Haapalainen

(Finland)
Voitto Haapalainen
(Finland)

VOITTO HAAPALAINEN, fåtöljer, ett par, "Prisma" Martela 1970-tal.

Grön konstläder. Roterande centralfot. Bär tillverkarens stämpel. Bredd 57 cm. Sitthöjd 43 cm. Total höjd 72 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Klubbat pris
1 050
11 897
1 095
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (39 bud)
13 jun 2019 16:29
1 050 EUR
13 jun 2019 16:26
1 000 EUR
13 jun 2019 16:26
999 EUR
13 jun 2019 16:26
970 EUR
13 jun 2019 16:26
950 EUR
13 jun 2019 16:26
925 EUR
13 jun 2019 16:26
905 EUR
13 jun 2019 16:25
885 EUR
13 jun 2019 16:25
865 EUR
13 jun 2019 16:25
845 EUR
13 jun 2019 16:25
825 EUR
13 jun 2019 16:25
805 EUR
13 jun 2019 16:25
785 EUR
13 jun 2019 16:24
760 EUR
13 jun 2019 16:24
740 EUR
13 jun 2019 16:24
720 EUR
13 jun 2019 16:24
700 EUR
13 jun 2019 16:23
670 EUR
13 jun 2019 16:23
650 EUR
13 jun 2019 16:23
611 EUR
13 jun 2019 16:23
600 EUR
13 jun 2019 16:23
570 EUR
13 jun 2019 16:23
550 EUR
13 jun 2019 16:23
521 EUR
13 jun 2019 16:23
501 EUR
13 jun 2019 16:23
495 EUR
13 jun 2019 16:23
475 EUR
13 jun 2019 16:23
411 EUR
13 jun 2019 16:22
400 EUR
13 jun 2019 16:22
375 EUR
13 jun 2019 16:22
355 EUR
13 jun 2019 16:22
335 EUR
13 jun 2019 16:22
315 EUR
13 jun 2019 16:22
285 EUR
13 jun 2019 16:22
265 EUR
13 jun 2019 16:22
245 EUR
5 jun 2019 7:29
225 EUR
4 jun 2019 18:31
200 EUR
1 jun 2019 20:48
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977