Nanna Ditzel

(Danmark, 1923-2005)
Nanna Ditzel
(Danmark, 1923-2005)

NANNA DITZEL, vilstol och fotpall, "Chill" Danmark 2000-tal.

Rotting. Stol 70x70 cm. Höjd 49 cm. Fotpall 67x67 cm. Höjd 36 cm.

Smärre slitage. Mindre skada på stolen.

Klubbat pris
320
3 606
337
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 2019 11:19
320 EUR
13 jun 2019 11:18
300 EUR
13 jun 2019 11:18
300 EUR
13 jun 2019 11:18
280 EUR
13 jun 2019 11:18
260 EUR
11 jun 2019 14:23
240 EUR
11 jun 2019 14:23
220 EUR
3 jun 2019 20:18
200 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977