1159928
Nanna Ditzel
(1923-2005)

NANNA DITZEL, vilstol och fotpall, "Chill" Danmark 2000-tal.

Rotting. Stol 70x70 cm. Höjd 49 cm. Fotpall 67x67 cm. Höjd 36 cm.

Smärre slitage. Mindre skada på stolen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
320
3 404
361
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 11:19
320 EUR
13 jun 11:18
300 EUR
13 jun 11:18
300 EUR
13 jun 11:18
280 EUR
13 jun 11:18
260 EUR