TAKLAMPA, modell AA71, Itsu 1950-tal.

Stomme i polerad mässing, tre opalglaskupor. Höjd 36 cm. Bredd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Klubbat pris
320
3 373
366
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 okt 2019 15:40
320 EUR
26 okt 2019 18:45
300 EUR
19 okt 2019 11:34
270 EUR
12 okt 2019 15:13
250 EUR
12 okt 2019 14:23
220 EUR
11 okt 2019 18:54
200 EUR
11 okt 2019 18:09
150 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977