JØRGEN HØVELSKOV, fåtölj "Harp Chair", Christensen & Larsen, Danmark 1980-tal.

Askträd, sits och rygg flaggrep. Ask, sits och rygg av snöre. Höjd 132 cm.

Smärre slitage med märken.

Klubbat pris
1 801
20 297
1 879
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
27 okt 2019 17:11
1 801 EUR
8
27 okt 2019 17:10
1 751 EUR
27 okt 2019 17:07
1 701 EUR
8
27 okt 2019 17:04
1 651 EUR
27 okt 2019 17:04
1 651 EUR
8
27 okt 2019 17:04
1 601 EUR
27 okt 2019 17:01
1 551 EUR
8
27 okt 2019 17:01
1 550 EUR
8
27 okt 2019 17:01
1 501 EUR
27 okt 2019 17:00
1 451 EUR
8
27 okt 2019 16:59
1 401 EUR
27 okt 2019 16:59
1 351 EUR
27 okt 2019 16:53
1 301 EUR
27 okt 2019 16:53
1 300 EUR
27 okt 2019 16:43
1 250 EUR
27 okt 2019 16:43
1 200 EUR
27 okt 2019 9:49
1 150 EUR
27 okt 2019 8:55
1 100 EUR
18 okt 2019 18:05
1 050 EUR
18 okt 2019 17:56
1 000 EUR
18 okt 2019 14:23
890 EUR
17 okt 2019 23:39
870 EUR
17 okt 2019 21:39
850 EUR
17 okt 2019 10:18
801 EUR
16 okt 2019 21:59
720 EUR
16 okt 2019 10:13
700 EUR
16 okt 2019 5:54
621 EUR
15 okt 2019 10:50
601 EUR
14 okt 2019 23:07
540 EUR
14 okt 2019 15:24
520 EUR
11 okt 2019 23:45
500 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977