Mirjam Salminen

(Finland, 1918-1994)
Mirjam Salminen
(Finland, 1918-1994)

MIRJAM SALMINEN, COLLIER, 14K guld, Lahtis, Finland 1973.

Längd 23 cm. Inre omkrets ca 40 cm. Vikt 22,5 g.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
820
9 291
855
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (15 bud)
27 okt 2019 16:55
820 EUR
8
27 okt 2019 16:55
800 EUR
27 okt 2019 16:54
770 EUR
8
27 okt 2019 16:54
750 EUR
27 okt 2019 16:54
730 EUR
8
27 okt 2019 16:54
710 EUR
27 okt 2019 16:53
670 EUR
8
27 okt 2019 16:53
650 EUR
27 okt 2019 16:51
630 EUR
27 okt 2019 16:45
550 EUR
27 okt 2019 12:14
520 EUR
26 okt 2019 21:07
500 EUR
21 okt 2019 21:41
320 EUR
17 okt 2019 18:55
300 EUR
11 okt 2019 22:27
100 EUR