KATRI MATTILA, rya, unik, signerad Katri Mattila daterad 1981 Forssa Finland.

"Yhä korkeammalla" (Allt högre, fri översättning). 210x140 cm.

Smärre bruksslitage.

Klubbat pris
620
6 987
647
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (10 bud)
27 okt 2019 17:42
620 EUR
27 okt 2019 17:42
600 EUR
27 okt 2019 16:53
540 EUR
27 okt 2019 16:53
520 EUR
27 okt 2019 16:53
500 EUR
27 okt 2019 10:46
440 EUR
18 okt 2019 21:34
420 EUR
17 okt 2019 19:38
400 EUR
16 okt 2019 19:17
110 EUR
14 okt 2019 20:47
100 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977