TAKKRONA, "Miracle", Bakalowits & Sohne, Österrike 1960-tal.

En ljuspunkt innanför förnicklad mässingsstommen. Fasettslipade glasstavar. Total höjd ca 65 cm. Diameter ca 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Klubbat pris
3 933
44 325
4 104
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
11
27 okt 2019 17:54
3 933 EUR
10
27 okt 2019 17:54
3 833 EUR
11
27 okt 2019 17:54
3 798 EUR
11
27 okt 2019 17:53
3 623 EUR
10
27 okt 2019 17:53
3 523 EUR
10
27 okt 2019 17:53
3 400 EUR
8
27 okt 2019 17:53
3 300 EUR
8
27 okt 2019 17:53
3 000 EUR
9
27 okt 2019 17:50
2 900 EUR
8
27 okt 2019 17:49
2 800 EUR
9
27 okt 2019 17:49
2 700 EUR
8
24 okt 2019 22:23
2 600 EUR
24 okt 2019 22:23
2 500 EUR
8
18 okt 2019 21:22
1 800 EUR
18 okt 2019 12:46
1 500 EUR
12 okt 2019 20:51
1 000 EUR
12 okt 2019 20:32
900 EUR
12 okt 2019 17:37
800 EUR
12 okt 2019 15:39
700 EUR
12 okt 2019 1:44
600 EUR
11 okt 2019 22:15
500 EUR
11 okt 2019 15:19
300 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977