Helsinki Design Sale F198

6 föremål
TAPIO WIRKKALA, fanerfat, signerad TW.
Klubbat pris
8 200 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Klubbat pris
3 850 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
VÄGGRELIEF, för Artek, tidigt 2000-tal.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
ILMARI TAPIOVAARA, skärbräda, "Anna", för Laukaan Puu 1960-tal.
Klubbat pris
660 EUR
Utropspris
800 - 1 200 EUR