Jaakko Mattila

(Finland, Född 1976)
Jaakko Mattila
(Finland, Född 1976)

JAAKKO MATTILA, "MINA FAVORITFÄRGER".

A tergo sign. 2003. Olja på duk 102x102 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 161
13 084
1 212
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
17 nov 2019 14:32
1 161 EUR
17 nov 2019 14:32
1 111 EUR
17 nov 2019 14:22
1 055 EUR
17 nov 2019 14:22
1 005 EUR
17 nov 2019 14:21
985 EUR
17 nov 2019 14:21
965 EUR
17 nov 2019 14:16
945 EUR
17 nov 2019 14:16
925 EUR
17 nov 2019 11:53
905 EUR
17 nov 2019 11:53
885 EUR
16 nov 2019 21:58
865 EUR
16 nov 2019 21:54
845 EUR
16 nov 2019 21:54
830 EUR
16 nov 2019 21:00
810 EUR
12 nov 2019 8:03
790 EUR
5 nov 2019 18:12
750 EUR
5 nov 2019 15:07
500 EUR
1 nov 2019 16:38
300 EUR