1189826
Zhao Shaoruo
(Född 1962)
Zhao shaoruo, "in the name of myself".

ZHAO SHAORUO, "IN THE NAME OF MYSELF".

A tergo sign. 10.10. 2006. Olja på duk 120x88 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 300
35 171
3 645
Utropspris
800 - 1 200 EUR
Budhistorik (58 bud)
17 nov 15:23
3 300 EUR
10
17 nov 13:59
3 200 EUR
17 nov 13:59
3 100 EUR
17 nov 13:59
3 000 EUR
10
17 nov 13:58
2 900 EUR