IKON, Ryssland 1800-talets senare

Uppståndelsen och nedstigandet till Dödsriket samt Högtidsscener.
Gammaltroende skolan. Tempera på pannå. 89x54 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Klubbat pris
3 200
36 512
3 328
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
26 nov 2019 16:49
3 200 EUR
23 nov 2019 14:57
3 000 EUR
23 nov 2019 14:57
2 900 EUR
23 nov 2019 14:57
2 750 EUR
22 nov 2019 18:32
2 500 EUR
22 nov 2019 18:25
2 000 EUR