Helge Dahlman

(Finland, 1924-1979)
Helge Dahlman
(Finland, 1924-1979)

HELGE DAHLMAN, STILLEBEN.

Sign. -60. Olja på duk 55x46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 200
36 256
3 338
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (31 bud)
8 dec 2019 14:09
3 200 EUR
8 dec 2019 14:09
3 200 EUR
8 dec 2019 14:08
3 100 EUR
8 dec 2019 14:08
3 000 EUR
8 dec 2019 14:08
2 900 EUR
8 dec 2019 14:08
2 800 EUR
8 dec 2019 14:08
2 700 EUR
8 dec 2019 14:07
2 600 EUR
8 dec 2019 14:07
2 500 EUR
8 dec 2019 14:06
2 400 EUR
3 dec 2019 7:53
2 300 EUR
3 dec 2019 7:53
2 200 EUR
3 dec 2019 7:53
2 100 EUR
3 dec 2019 7:53
2 000 EUR
3 dec 2019 7:53
1 950 EUR
3 dec 2019 7:53
1 900 EUR
3 dec 2019 7:53
1 850 EUR
3 dec 2019 7:53
1 800 EUR
3 dec 2019 7:53
1 750 EUR
3 dec 2019 7:53
1 700 EUR
3 dec 2019 7:52
1 650 EUR
3 dec 2019 7:52
1 600 EUR
3 dec 2019 6:59
1 550 EUR
3 dec 2019 6:59
1 500 EUR
3 dec 2019 4:51
1 450 EUR
3 dec 2019 4:51
1 400 EUR
2 dec 2019 22:11
1 350 EUR
2 dec 2019 21:01
1 300 EUR
2 dec 2019 16:42
1 250 EUR
25 nov 2019 9:18
1 200 EUR
22 nov 2019 18:59
1 000 EUR