Madeleine Pyk – en samling F769

Reijo Hukkanen

(Finland, Född 1946)
Reijo Hukkanen
(Finland, Född 1946)

REIJO HUKKANEN, "VIT HJORT"

Kollage, blandteknik 230x120x20 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Samling Pentti Kouri. Privat samling.

Altti Kuusamo: "Reijo Hukkanen". Illustrerad på sidan 70.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)