Reijo Hukkanen

(Finland, Född 1946)
Reijo Hukkanen
(Finland, Född 1946)

REIJO HUKKANEN, "HERALDISKA DJUR".

Blandteknik, 195x115x56 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Samling Pentti Kouri. Privat samling.

Altti Kuusamo: "Reijo Hukkanen". Illustrerad på sidan 64.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)