Anita Snellman

(Finland, 1924-2006)
Anita Snellman
(Finland, 1924-2006)

ANITA SNELLMAN, "LYSANDE BLOMMOR".

Sign. 17.5. 1983. Olja på duk 115x119 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Klubbat pris
3 510
40 049
3 651
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
8 dec 2019 15:01
3 510 EUR
8 dec 2019 15:01
3 500 EUR
8 dec 2019 14:58
3 400 EUR
8 dec 2019 14:55
3 300 EUR
8 dec 2019 14:55
3 250 EUR
8 dec 2019 14:55
3 200 EUR
8 dec 2019 14:55
3 100 EUR
8 dec 2019 14:55
3 001 EUR
8 dec 2019 14:53
3 000 EUR
8
8 dec 2019 14:50
2 900 EUR
8 dec 2019 14:47
2 800 EUR
8 dec 2019 14:46
2 700 EUR
8 dec 2019 14:17
2 600 EUR
8 dec 2019 12:32
2 500 EUR
8 dec 2019 9:52
2 200 EUR
7 dec 2019 12:25
2 100 EUR
5 dec 2019 14:51
1 251 EUR
30 nov 2019 15:05
1 201 EUR
25 nov 2019 20:24
1 100 EUR
23 nov 2019 17:52
1 000 EUR
23 nov 2019 14:11
800 EUR