Anita Snellman

(Finland, 1924-2006)
Anita Snellman
(Finland, 1924-2006)

ANITA SNELLMAN, "FEBRUARI KVÄLL OCH VINGLAS".

Sign. -91. Olja på duk 120x111 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Klubbat pris
2 000
22 820
2 080
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
1 mar 2020 13:25
2 000 EUR
1 mar 2020 13:25
1 900 EUR
1 mar 2020 13:24
1 800 EUR
1 mar 2020 13:24
1 700 EUR
29 feb 2020 19:51
1 600 EUR
29 feb 2020 19:51
1 500 EUR
29 feb 2020 15:29
1 400 EUR
29 feb 2020 10:40
1 300 EUR
26 feb 2020 14:05
1 100 EUR
24 feb 2020 17:41
830 EUR
22 feb 2020 14:58
800 EUR
21 feb 2020 18:04
600 EUR