ÖRHÄNGEN och BROSCH, silver, glasstenar sk. "Paste jewelry", 1800-talets slut.

Örhängenas längd 4 cm. Broschens längd 6 cm, bredd 3,5 cm.
Total vikt ca 23 g.
I originaletui.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (6 bud)
27 nov 2019 14:43
400 EUR
27 nov 2019 14:43
350 EUR
27 nov 2019 14:42
300 EUR
27 nov 2019 14:42
200 EUR
27 nov 2019 14:42
100 EUR
23 nov 2019 9:13
35 EUR