Kaj Stenvall

(Finland, Född 1951)
Kaj Stenvall
(Finland, Född 1951)

KAJ STENVALL, "RYTMEN I LJUS (OCH BYXORNA PÅ)".

Sign. 1998. Olja på duk 90x120 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Klubbat pris
7 500
84 975
7 825
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (31 bud)
8 dec 2019 18:38
7 500 EUR
10
8 dec 2019 18:38
7 400 EUR
8 dec 2019 18:38
7 200 EUR
10
8 dec 2019 18:38
7 000 EUR
8 dec 2019 18:38
6 800 EUR
10
8 dec 2019 18:38
6 600 EUR
8 dec 2019 18:37
6 400 EUR
10
8 dec 2019 18:37
6 250 EUR
8 dec 2019 18:36
6 050 EUR
10
8 dec 2019 18:36
5 850 EUR
8 dec 2019 18:34
5 650 EUR
12
8 dec 2019 18:34
5 450 EUR
12
8 dec 2019 18:16
5 401 EUR
10
8 dec 2019 18:09
5 201 EUR
11
8 dec 2019 18:08
5 001 EUR
10
8 dec 2019 18:08
4 820 EUR
11
8 dec 2019 17:19
4 620 EUR
12
8 dec 2019 17:19
4 420 EUR
11
8 dec 2019 16:06
4 220 EUR
10
8 dec 2019 15:49
4 020 EUR
9
8 dec 2019 15:49
4 000 EUR
9
8 dec 2019 0:11
3 920 EUR
8
8 dec 2019 0:11
3 820 EUR
8
25 nov 2019 11:14
3 700 EUR
24 nov 2019 22:09
3 600 EUR
23 nov 2019 23:16
3 500 EUR
23 nov 2019 22:28
2 700 EUR
23 nov 2019 16:43
2 600 EUR
23 nov 2019 15:13
2 500 EUR
22 nov 2019 19:04
1 000 EUR
22 nov 2019 18:14
500 EUR