1183008
Anitra Lucander
(1918-2000)
Anitra lucander, damportrÄtt.
Anitra lucander, damportrÄtt.
Anitra lucander, damportrÄtt.
Anitra lucander, damportrÄtt.

ANITRA LUCANDER, DAMPORTRÄTT.

Sign. Olja på duk, 56 x 43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 500
15 801
1 666
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
6 dec 13:48
1 500 EUR
6 dec 11:18
1 450 EUR
6 dec 11:17
1 400 EUR
4 dec 17:47
1 200 EUR
3 dec 15:40
800 EUR