Anitra Lucander

(Finland, 1918-2000)
Anitra Lucander
(Finland, 1918-2000)

ANITRA LUCANDER, DAMPORTRÄTT.

Sign. Olja på duk, 56 x 43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 500
16 680
1 583
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
6 dec 2019 13:48
1 500 EUR
6 dec 2019 11:18
1 450 EUR
6 dec 2019 11:17
1 400 EUR
4 dec 2019 17:47
1 200 EUR
3 dec 2019 15:40
800 EUR
2 dec 2019 18:52
600 EUR
23 nov 2019 15:03
400 EUR