1185662
Kaj Stenvall
(Född 1951)
Kaj stenvall, "skÅl fÖr oss genier".

KAJ STENVALL, "SKÅL FÖR OSS GENIER".

Sign. 1997. Olja på duk 50x70 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Proveniens

Galleria Bronda.

Galleria Bronda. "Draaman lait", Helsingfors Konsthallen 2000.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
125 369
13 412
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (67 bud)
8 dec 16:15
12 000 EUR
11
8 dec 16:15
11 800 EUR
8 dec 16:12
11 600 EUR
11
8 dec 16:09
11 400 EUR
8 dec 16:06
11 200 EUR