Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, "AMOUR".

A tergo sign. -70. Olja på masonit 70 x 65 cm.

Slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 100
12 551
1 144
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (6 bud)
8 dec 2019 14:37
1 100 EUR
8 dec 2019 8:25
1 050 EUR
8 dec 2019 8:25
1 000 EUR
7 dec 2019 20:24
600 EUR
24 nov 2019 13:39
400 EUR
23 nov 2019 14:07
300 EUR