Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, "SITTANDE MODELL".

A tergo sign. -72. Olja på masonit 70.5x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Klubbat pris
1 650
18 167
1 755
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2019 16:38
1 650 EUR
8 dec 2019 16:38
1 600 EUR
8 dec 2019 16:37
1 555 EUR
8 dec 2019 16:37
1 505 EUR
8 dec 2019 16:37
1 255 EUR
8 dec 2019 16:37
1 205 EUR
8 dec 2019 9:13
1 051 EUR
8 dec 2019 9:13
1 001 EUR
7 dec 2019 19:58
971 EUR
7 dec 2019 19:58
951 EUR
7 dec 2019 19:45
921 EUR
7 dec 2019 17:41
901 EUR
2 dec 2019 19:29
841 EUR
1 dec 2019 21:18
821 EUR
1 dec 2019 21:17
800 EUR
1 dec 2019 21:17
780 EUR
1 dec 2019 21:13
700 EUR
1 dec 2019 21:13
680 EUR
1 dec 2019 20:29
660 EUR
1 dec 2019 20:29
640 EUR
28 nov 2019 21:52
620 EUR
24 nov 2019 13:40
600 EUR
22 nov 2019 18:27
500 EUR

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

842. Konstantin Fedorovic Yuon, Flodmotiv.
Utropspris
500 000 - 600 000 SEK
Budhistorik
780 000

ditt bud
760 000

ditt bud
740 000

ditt bud
720 000

ditt bud
700 000

ditt bud
680 000

ditt bud
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
620 000

ditt bud
600 000

ditt bud
580 000

ditt bud
560 000

ditt bud
540 000

ditt bud
520 000

ditt bud
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
Aktuellt bud:
780 000 SEK