Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, "SITTANDE MODELL".

A tergo sign. -72. Olja på masonit 70.5x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Konstnär

Klubbat pris
1 650
18 695
1 721
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (23 bud)
8 dec 2019 16:38
1 650 EUR
8 dec 2019 16:38
1 600 EUR
8 dec 2019 16:37
1 555 EUR
8 dec 2019 16:37
1 505 EUR
8 dec 2019 16:37
1 255 EUR
8 dec 2019 16:37
1 205 EUR
8 dec 2019 9:13
1 051 EUR
8 dec 2019 9:13
1 001 EUR
7 dec 2019 19:58
971 EUR
7 dec 2019 19:58
951 EUR
7 dec 2019 19:45
921 EUR
7 dec 2019 17:41
901 EUR
2 dec 2019 19:29
841 EUR
1 dec 2019 21:18
821 EUR
1 dec 2019 21:17
800 EUR
1 dec 2019 21:17
780 EUR
1 dec 2019 21:13
700 EUR
1 dec 2019 21:13
680 EUR
1 dec 2019 20:29
660 EUR
1 dec 2019 20:29
640 EUR
28 nov 2019 21:52
620 EUR
24 nov 2019 13:40
600 EUR
22 nov 2019 18:27
500 EUR