LOUIS SPARRE, "LES OULED DJELLAH"
Signerad och daterad 1922. Olja på pannå 22,5x17 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Dedikation.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13