Evert Yli-porila

(Finland, 1887-1941)
Evert Yli-porila
(Finland, 1887-1941)

EVERT YLI-PORILA, MANNERHEIM.

Signerad och daterad 1940. Numrerad 11/100. Brons, höjd 53 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 300
37 389
3 443
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (25 bud)
8 dec 2019 15:48
3 300 EUR
8 dec 2019 15:47
3 200 EUR
8 dec 2019 15:47
3 100 EUR
8 dec 2019 15:47
3 100 EUR
8 dec 2019 15:47
3 000 EUR
8 dec 2019 15:46
2 900 EUR
8 dec 2019 15:46
2 800 EUR
8 dec 2019 15:45
2 700 EUR
8 dec 2019 15:45
2 600 EUR
8 dec 2019 15:45
2 600 EUR
8 dec 2019 15:45
2 500 EUR
8 dec 2019 15:45
2 400 EUR
8 dec 2019 15:09
2 300 EUR
7 dec 2019 11:53
2 200 EUR
3 dec 2019 20:05
2 100 EUR
3 dec 2019 19:25
2 000 EUR
2 dec 2019 17:46
1 850 EUR
2 dec 2019 17:45
1 800 EUR
2 dec 2019 17:44
1 550 EUR
2 dec 2019 17:44
1 500 EUR
1 dec 2019 17:03
1 250 EUR
27 nov 2019 10:57
1 200 EUR
23 nov 2019 14:26
800 EUR
23 nov 2019 13:45
500 EUR
23 nov 2019 10:05
300 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377