GUIRAUD BROSCH, 18K guld. Nimes, sent 1800-tal

I form av en cikada.
Bredd 9,5 cm. Höjd 3,5 cm.
Vikt 23,1 g.

Obetydligt ytslitage. Lagningar.

Klubbat pris
1 800
20 286
1 878
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
10
8 dec 2019 14:50
1 800 EUR
11
8 dec 2019 14:50
1 750 EUR
11
8 dec 2019 14:47
1 700 EUR
10
8 dec 2019 14:46
1 650 EUR
11
8 dec 2019 14:46
1 600 EUR
10
8 dec 2019 2:01
1 550 EUR
9
8 dec 2019 2:01
1 500 EUR
9
8 dec 2019 2:00
1 400 EUR
10
8 dec 2019 2:00
1 350 EUR
9
2 dec 2019 9:21
1 050 EUR
8
27 nov 2019 23:00
1 000 EUR
27 nov 2019 21:10
290 EUR
27 nov 2019 19:48
270 EUR
26 nov 2019 19:26
250 EUR
26 nov 2019 19:14
200 EUR
26 nov 2019 8:10
180 EUR
25 nov 2019 21:06
170 EUR
24 nov 2019 17:24
100 EUR
23 nov 2019 15:23
40 EUR
23 nov 2019 9:01
35 EUR