ARMBAND, guld, emalj, gammalslipad diamant och rosenslipade diamanter tot ca 0.4 ct. Ryssland 1800-tal.

Inre diameter ca 15,7 cm. Bredd 1-2,5 cm. Total vikt 28,3 g.

Avskavd emalj. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 401
15 873
1 462
Utropspris
650 - 700 EUR
Budhistorik (47 bud)
15
8 dec 2019 19:18
1 401 EUR
14
8 dec 2019 19:18
1 351 EUR
15
8 dec 2019 19:18
1 350 EUR
15
8 dec 2019 19:16
1 301 EUR
13
8 dec 2019 19:15
1 251 EUR
15
8 dec 2019 19:15
1 250 EUR
13
8 dec 2019 19:15
1 200 EUR
12
8 dec 2019 19:15
1 150 EUR
13
8 dec 2019 19:01
1 100 EUR
14
8 dec 2019 18:25
1 050 EUR
13
8 dec 2019 18:24
1 000 EUR
14
8 dec 2019 18:24
1 000 EUR
13
8 dec 2019 18:24
980 EUR
14
8 dec 2019 18:24
960 EUR
13
8 dec 2019 18:22
940 EUR
14
8 dec 2019 18:22
920 EUR
13
8 dec 2019 18:22
900 EUR
14
8 dec 2019 18:22
880 EUR
13
8 dec 2019 18:21
860 EUR
14
8 dec 2019 18:21
840 EUR
13
8 dec 2019 15:35
820 EUR
12
8 dec 2019 15:34
800 EUR
12
7 dec 2019 22:08
727 EUR
11
4 dec 2019 19:13
707 EUR
10
4 dec 2019 19:13
700 EUR
10
28 nov 2019 20:47
670 EUR
9
28 nov 2019 20:47
650 EUR
9
28 nov 2019 20:46
620 EUR
10
28 nov 2019 20:46
600 EUR
9
28 nov 2019 20:46
580 EUR
10
28 nov 2019 20:46
560 EUR
9
27 nov 2019 19:53
540 EUR
8
27 nov 2019 17:26
520 EUR
9
27 nov 2019 14:46
500 EUR
27 nov 2019 10:35
370 EUR
8
26 nov 2019 19:38
310 EUR
26 nov 2019 17:48
250 EUR
8
26 nov 2019 15:18
210 EUR
26 nov 2019 14:27
180 EUR
8
26 nov 2019 13:03
150 EUR
25 nov 2019 7:27
140 EUR
23 nov 2019 23:54
130 EUR
23 nov 2019 20:54
120 EUR
23 nov 2019 17:31
110 EUR
23 nov 2019 14:49
100 EUR
23 nov 2019 13:09
35 EUR
23 nov 2019 8:44
30 EUR