Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, JOKELA VILLA.

Signerad och daterad Jokela 1882. Olja på pannå 24x34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Äkthetsintyg av John Munsterhjelm a tergo.

Konstnär

Klubbat pris
3 202
36 087
3 341
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
8
8 dec 2019 15:51
3 202 EUR
8 dec 2019 15:51
3 200 EUR
8 dec 2019 15:49
3 102 EUR
8 dec 2019 15:49
3 002 EUR
8 dec 2019 15:48
2 902 EUR
8 dec 2019 15:48
2 802 EUR
8 dec 2019 15:48
2 702 EUR
8 dec 2019 15:48
2 602 EUR
8 dec 2019 15:47
2 500 EUR
8 dec 2019 15:47
2 400 EUR
7 dec 2019 1:42
2 300 EUR
24 nov 2019 23:44
2 200 EUR
24 nov 2019 9:49
2 100 EUR
23 nov 2019 14:26
2 000 EUR
22 nov 2019 23:08
35 EUR
22 nov 2019 20:56
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377