Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, STRANDSTENAR.

Signerad och daterad 1911. Olja på duk 44x64 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 700
52 969
4 905
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
5 dec 2019 9:08
4 700 EUR
5 dec 2019 9:08
4 500 EUR
4 dec 2019 22:51
4 300 EUR
4 dec 2019 22:51
4 100 EUR
24 nov 2019 19:34
4 000 EUR
23 nov 2019 14:02
3 000 EUR
23 nov 2019 12:58
2 500 EUR
23 nov 2019 11:11
2 100 EUR
23 nov 2019 9:20
2 000 EUR
22 nov 2019 23:34
1 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377