1193189
Berndt Lindholm
(1841-1914)
Berndt lindholm, strand i mÅnsken.

BERNDT LINDHOLM, STRAND I MÅNSKEN.

Signerad. Olja på pannå 32,5x23,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Övrigt

Förtullningsformulär från 1932 a tergo.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
2 800
29 495
3 110
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
6 dec 23:44
2 800 EUR
3 dec 18:24
2 700 EUR
3 dec 18:24
2 600 EUR
27 nov 8:45
2 500 EUR
23 nov 15:19
800 EUR