1193192
Magnus von Wright
(1805-1868)
Magnus von wright, blomster.
Magnus von wright, blomster.
Magnus von wright, blomster.
Magnus von wright, blomster.

MAGNUS VON WRIGHT, BLOMSTER.

Signerad och daterad 1868. Olja på papp 24x20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
5 000
52 237
5 588
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
8 dec 16:19
5 000 EUR
8 dec 16:19
4 800 EUR
8 dec 16:17
4 600 EUR
8 dec 16:16
4 400 EUR
8 dec 15:37
4 200 EUR