MAGNUS VON WRIGHT, BLOMSTER.
Signerad och daterad 1868. Olja på papp 24x20 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken.
Representerad på museer i Finland och Sverige.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13