Veikko Vionoja

(Finland, 1909-2001)
Veikko Vionoja
(Finland, 1909-2001)

VEIKKO VIONOJA, RÖNNBÄR I FÖNSTER.

Sign. -70. Olja på duk 102x82.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
3 500
39 655
3 651
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (39 bud)
11
8 dec 2019 16:52
3 500 EUR
10
8 dec 2019 16:52
3 400 EUR
11
8 dec 2019 16:52
3 200 EUR
10
8 dec 2019 16:51
3 100 EUR
11
8 dec 2019 16:50
3 000 EUR
10
8 dec 2019 16:50
3 000 EUR
11
8 dec 2019 16:49
2 900 EUR
10
8 dec 2019 16:46
2 800 EUR
11
8 dec 2019 16:45
2 700 EUR
9
8 dec 2019 16:05
2 600 EUR
10
8 dec 2019 16:02
2 500 EUR
9
8 dec 2019 14:50
2 400 EUR
8 dec 2019 14:38
2 300 EUR
8 dec 2019 14:38
2 200 EUR
8 dec 2019 14:38
2 200 EUR
8 dec 2019 14:38
2 100 EUR
8 dec 2019 14:38
2 000 EUR
8 dec 2019 14:37
1 950 EUR
8 dec 2019 14:37
1 900 EUR
8 dec 2019 14:37
1 850 EUR
8 dec 2019 14:37
1 800 EUR
8 dec 2019 10:17
1 750 EUR
8
8 dec 2019 10:17
1 700 EUR
8 dec 2019 10:16
1 650 EUR
8
8 dec 2019 10:16
1 600 EUR
1 dec 2019 9:44
1 550 EUR
1 dec 2019 9:44
1 500 EUR
1 dec 2019 9:44
1 450 EUR
1 dec 2019 9:44
1 400 EUR
1 dec 2019 9:43
1 350 EUR
1 dec 2019 9:43
1 300 EUR
29 nov 2019 17:28
1 250 EUR
27 nov 2019 21:55
1 200 EUR
27 nov 2019 13:34
1 105 EUR
23 nov 2019 22:02
900 EUR
23 nov 2019 18:54
800 EUR
23 nov 2019 14:39
600 EUR
23 nov 2019 13:05
500 EUR
22 nov 2019 18:45
100 EUR