Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1193205
Lennart Segerstråle
(1892-1975)
Lennart segerstrÅle, "livets vatten".

LENNART SEGERSTRÅLE, "LIVETS VATTEN".

Sign. 1973. Olja på duk 102x75 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 000
10 586
1 083
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 dec 2019 16:29
1 000 EUR
8 dec 2019 16:29
950 EUR
8 dec 2019 16:29
920 EUR
6 dec 2019 10:53
900 EUR
28 nov 2019 20:40
800 EUR